Магістратура

Вступникам до магістратури (на базі дипломів Бакалавра / Спеціаліста / Магістра)

У Хмельницькому національному університеті вступ на навчання за освітнім ступінем МАГІСТР (денна форма) за спеціальністю G5 “Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка” можливий на основі диплома бакалавр/магістр/спеціаліст. Термін навчання 1 рік 4 місяці (освітньо-професійна програма “Електронні системи та мережі комунікацій”).

Для здобуття ступеня магістр у 2025 році зараховуються бали:

  • єдиного вступного іспиту (ЄВІ) 2023 або 2024, 2025 років;
  • фахового іспиту в університеті 2025 року;
  • мотиваційнийого листа.

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Реєстрацію осіб на участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно (порядок реєстрації).

  • основний період з 02 травня по 23 травня 2025 року;
  • додатковий період з 16 червня по 17 червня 2025 року.

Фаховий іспит в університеті – форма вступного випробування для вступу на основі здобутого (або такого, що здобувається) ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти, яка передбачає очну або дистанційну (за рішенням закладу освіти) перевірку здатності до опанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей. Реєстрація на фаховий іспит відбувається особисто вступником через електронний кабінет вступника.

Повна інформація приймальної комісії щодо вступу до магістратури 2025


Програма фахового вступного випробування спеціальності 172 “Електронні комунікації та радіотехніка” за ОП “Електронні інформаційно-комунікаційні системи і мережі” (2024 рік)

Приклади тестових завдань до вступного фахового випробування спеціальності G5 “Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка”