Урочисте вручення дипломів магістр випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти у Хмельницькому національному університеті

10 січня 2024 року в Хмельницькому національному університеті відбулась церемонія урочистого вручення дипломів здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти.

В рамках церемонії з привітальним словом виступив ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ. У вітальній промові Сергій Анатолійович наголосив на тому, що університет у цей важкий військовий час зробив усе належне щоб здобувачі отримали якісні і змістовні навчальні послуги. Професорсько-викладацькій колектив забезпечував навчання у змішаній формі, але викладачів сумлінно надавали детальні консультації, проводили лабораторні та практичні заняття в очній формі. Особливо були відзначені випускники – магістри, які проходять службу в лавах ЗСУ. Всі присутні в актовій залі ХНУ вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя заради України, а також  студентів ХНУ, які загинули у боротьбі з агресором. Ректор та декани факультетів ХНУ побажали випускникам наснаги, успіхів і наголосили на необхідності продовження самонавчання та самовдосконалення і безперечно скорішої перемоги! Саме перемога дозволить сьогоднішнім магістрам в повній мірі проявити свої знання та набуті компетентності для розбудови незалежної України та Хмельниччини!

В 2023 році кафедра ТМІТ випустила 10 магістрів. Сьогоднішні випускники показали відмінні результати навчання, якісно і кваліфіковано провели захист дипломних робіт.

Тематика дипломних робіт охопила надважливу проблематику сучасних електронних комунікацій та радіотехніки і торкалась методів підвищення надійності та пропускної здатності локальних і корпоративних мереж, синтезу ефективних антенних систем, технологій використання мультимедійного обладнання, методів кодування у проводових та оптичних мережах, питанням синтезу хаотичних систем прихованого зв’язку та контролю нестабільності частоти генераторних пристроїв. Результати більше половини дипломних робіт рекомендовані до впровадження на провідних підприємствах міста та у навчальний процес кафедри.

Кафедра ТМІТ бажає випускникам магістрам всього самого найкращого та впевнена, що роки навчання та здобуті знання стануть запорукою професійного зростання, відкриють широкі можливості внести свій вагомий вклад в розвиток галузі електроніка та телекомунікації.

Куратор групи ТРм-22-1,
д.т.н., професор Юлій БОЙКО